statybos ir inžinerijos
paslaugos

Apie mus

 UAB „ConsAliter“ – statybų įmonė sėkmingai veikianti nuo 2012 metų ir teikianti platų paslaugų spektrą - nuo bendrastatybinių iki apdailos darbų. Pagrindinė įmonės veiklos sritis - individualių gyvenamųjų namų bei parduotuvių, restoranų ir administracinių patalpų kompleksiniai įrengimo darbai.
Įmonės veiklos principas - kuo mažiau rūpesčių užsakovui statybos laikotarpiu ir dar mažiau rūpesčių po jo, kas, mūsų manymu, yra dar svarbiau.


 Savo klientus esame įpratę vadinti bendriniu žodžiu ˆˆ„Partneriai". Nesvarbu, kokį darbą atliekame, stengiamės visiems perteikti mūsų darbo principus, kad visiems būtų lengviau suprasti, ko mes siekiame ir kaip visi galime greičiau bei efektyviau pasiekti bendrus tikslus. Manome, kad tik įsiklausydami į vieni kitų nuomonę bei pasiūlymus, galime visus darbus atlikti kvalifikuočiau ir viršyti kiekvieno Partnerio lūkesčius.


 Įsipareigojame būti patikimi savo klientų, tiekėjų bei kitų visuomenės narių partneriai. Todėl atliekant darbus nuolat bendraujame su architektais ir konstruktoriais bei savo sprendimus grindžiame skaičiavimais, specialistų ilgalaike patirtimi.